نمایشگاه عکس «بالکان، میراث مشترک» در سعدآباد برگزار می شود + قوت قلب قدوس به جهانبخش؛ تعویضی که رویایی شد – تور ارمنستان

در برنامه ای مشترک توسط سفارت بلغارستان در ایران و مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد، از تاریخ 28 خرداد تا 4 تیر 1397، نمایشگاه عکس با عنوان «بالکان، میراث مشترک» در موزه هنرهای زیبا برگزار می شود و مراسم افتتاحیه آن در ساعت 16 روز دوشنبه 28 خرداد ماه خواهد بود

در برنامه ای مشترک توسط سفارت بلغارستان در ایران و مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد، از تاریخ 28 خرداد تا 4 تیر 1397، نمایشگاه عکس با عنوان «بالکان، میراث مشترک» در موزه هنرهای زیبا برگزار می شود و مراسم افتتاحیه آن در ساعت 16 روز دوشنبه 28 خرداد ماه خواهد بود.

علاقه مندان می توانند برای بازدید از این نمایشگاه همه روزه از تاریخ 28 خرداد تا 4 تیر 1397 ساعت 9 تا 19 به موزه هنرهای زیبا به نشانی میدان تجریش، خ ولیعصر (عج)، خیابان شهید فلاحی، خیابان شهید طاهری، مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد مراجعه کنند.

« دنیای سفر » این نوشته را از « میراث اریا » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

این نمایشگاه شامل 114 قطعه عکس از آثار ایو هادجیمیشف هنرمند صاحب نام بلغاری است که طی آن میراث مشترک فرهنگی و باستان شناسی کشورهای شبه جزیره بالکان، از جمله یونان، آلبانی، بلغارستان، مجارستان، بوسنی و هرزگوین، کرواسی، اسلوونی، جمهوری مقدونیه صربستان، مونته نگرو، رومانی و ترکیه از دوران باستان تا قرون وسطی به نمایش در آمده است.

هادجیمیشف متولد 1950 و رئیس انجمن عکاسان بلغاری و عضو افتخاری انجمن عکاسی سلطنتی این کشور است و تاکنون نمایشگاه های زیادی در نقاط گوناگون جهان برپا کرده است.

——————-

ورزش سه: برای همه ما که دل به آقای گل لیگ هلند، علیرضا جهانبخش بسته بودیم مصدومیت او در دقایق پایانی مسابقه تلخ ترین اتفاق جام بود و همه ما را در حالی فرو برد که شاید به اندازه شکست تلخ و ناراحت کننده بود
قوت قلب قدوس به جهانبخش؛ تعویضی که رویایی شد

تیزهوشی قدوس برای گرفتن ضربه ایستگاهی که ایران در آن مهارت زیادی دارد باعث شد تا تیم ملی در دقایق پایانی مسابقه گل با ارزشی را به ثمر برساند و از اصرار خود به ارسال به تیر یک، به گل سه امتیازی دست پیدا کند تا نام قدوس به این شکل در اولین تجربه حضور در جام جهانی ماندگار شود.

ورزش سه: برای همه ما که دل به آقای گل لیگ هلند، علیرضا جهانبخش بسته بودیم مصدومیت او در دقایق پایانی مسابقه تلخ ترین اتفاق جام بود و همه ما را در حالی فرو برد که شاید به اندازه شکست تلخ و ناراحت کننده بود.

قدوس در هنگام ورود به زمین مسابقه به جهانبخش قوت قلب داد و لحظاتی بعد با نقش آفرینی خود در تک گل تیم ملی با حرفه ای گری، قلب مردم ایران را شاد کرد تا تعویض اجباری کی روش رویایی شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *