لغو مجوز یک آژانس گردشگری باطل شد + توقف خانگی روستوف در مصاف با کراسنودار – تور ارمنستان

لغو مجوز یکی از آژانس های گردشگری که در سال 95 بر اثر تخلف پلمب شده بود با تایید اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران باطل شد
دفتر خدمات مسافرتی «راشنو پرواز آسیا» پس ار احیای مجوز، رفع پلمب شده و مجاز به فعالیت است.

لغو مجوز یکی از آژانس های خرید بلیط هواپیما ماهان گردشگری که در سال 95 بر اثر تخلف پلمب شده بود با تایید اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران باطل شد.

به گزارش ایسنا، رجبعلی خسروآبادی مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران فروردین سال 95 از لغو مجوز این دفتر به دلیل تخلف و جلب نکردن رضایت شاکیان با صدور رای کمیسیون فنی معاونت گردشگری این اداره خبر داده بود که اکنون پس از گذشت یک سال با رفع شکایت ها، مجوز تعمیرات موبایل,آموزش تعمیرات موبایل, تعمیرات لپ تاپ آن دوباره احیاء شده است.

——————-

خبرگزاری تسنیم: رویارویی امشب (یکشنبه) تیم‌های روستوف و کراسنودار در هفته هفتم لیگ برتر روسیه با تساوی بدون گل پایان یافت
سعید عزت‌اللهی، ملی‌پوش ایرانی همانند هفته‌های اخیر لیگ برتر روسیه روی نیمکت ذخیره‌های تیم روستوف حضور داشت و فرصت بازی را پیدا نکرد. عزت‌اللهی هنوز در فصل جاری این رقابت‌ها به میدان نرفته است و نیمکت‌نشینی اپل سنتر این ملی‌پوش ایرانی در تیم روستوف نگران‌کننده به نظر می‌رسد.

خبرگزاری تسنیم: رویارویی امشب (یکشنبه) تیم‌های روستوف و کراسنودار در هفته هفتم لیگ برتر روسیه با تساوی بدون گل پایان یافت.

در آخرین بازی هفته هفتم این رقابت‌ها فردا تیم احمد گروژنی با در اختیار داشتن میلاد محمدی، ملی‌پوش ایرانی میزبان آرسنال است.

تیم روستوف در پایان هفته هفتم لیگ برتر روسیه با 14 امتیاز آموزش تعمیرات موبایل رتبه سوم جدول رده‌بندی را در اختیار دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *